Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Şirketi

Sunar

Çeyrek asırdır uçuyorum. Haydi beraber uçalım!

Günay Tutgun
Likya Travel'ın Kurucusu

Misyonumuz

LİKYA Travel Tourism (LİKYA TRAVEL TURİZM Tic.ltd.şti No.12285) Fethiye-Ölüdeniz’de yamaç paraşütü ve çeşitli tur faaliyetlerinde bulunan lider bir seyahat acentesidir ve ayrıca müşterilerimize doğrudan yamaç paraşütü turları sunma yetkisine sahiptir. 15-20 yıldır heyecanla yamaç paraşütü yapan profesyonel, dinamik ekibimiz ve müşterilerimizin tam memnuniyetini hedefleyen diğer turlar ile çalışıyoruz.

LİKYA Travel Turizm, sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için en iyi kadromuzla çalıştığımızı garanti eder. Deneyimli pilotlar eşliğinde bir yıl boyunca uçma şansına sahip olmak ve diğer turlara büyük rahatlık içinde katılmak istiyorsanız, tercih ettiğiniz tek firma biziz.

Bizimle yamaç paraşütü yapmak basit ve güvenlidir. Şimdi profesyonellerle uçun.

Vizyonumuz

LİKYA Travel Turizm’in vizyonu, kalite, güvenlik ve deneyimden asla taviz vermeyen, yeniliklere açık, dürüst çalışmayı ilke edinmiş, sadece daha iyiyi hedeflemekle kalmayıp, profesyonel kadromuzla çalışarak kendimizi yenileyen bir firma olmaktır. ama iyi bir model olarak görülmelidir.

1992
Babadağ Ölüdeniz'de ilk yamaç paraşütü uçuşu
1998
İtalya uçuşları
2010
Yunanistan'ın Rodos'unun ilk uçuşları
2021
Babadağ teleferik hizmeti açıldı

Neden Biz?

01.

Profesyonel

Firmamızdaki pilotlarımız özenle seçilmiştir. Kurucu Günay Tutgun, 1992 yılında uçuşlara başlamış ve 10.000 den fazla uçuş gerçekleştirmiştir.

02.

Yardımsever

Bizimle birlikte yerde veya havada neden bu kadar iyi hissettiğinizi anlamayacaksınız bile. Bunun böyle olmasının nedenleri, uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemizden kaynaklanır.

03.

Güvenilir

Önce güvenlik. Tüm belgelerimiz eksiksizdir. Az sayıda özenle seçilmiş pilotlarla aile değerlerine saygılı uçuşlar yapıyoruz.

04.

Uygun fiyat

Herkesin bu aktiviteyi yapabilmesi için en iyi fiyat politikasını uyguluyoruz.

Scroll to Top