Fethiye Yamaç Paraşütü

Yerinizi ayırtın!

Yamaç Paraşütü Bileti

Takvimden ön rezervasyonu yapın. 24 saat içinde depozitoyu ödediğiniz takdirde onaylanacak ve size biletiniz email olarak gönderilecektir.

  • Fotoğraf ve videolar bilete dahil değildir. Uçuştan sonra pilotunuzdan satın alabilirsiniz. Ücreti: 30 USD.
  • Teleferikle çıkmak : Ekstra 180 TL.
  • Transfer aracımızla sedir ağaçlarının arasından çıkmak: Fiyata dahil.
Şimdiden bol eğlence ve adrenalin dileriz.

Paragliding Fethiye is a fun outdoor activity for people who like adventure. It happens in a pretty place in Turkey where you can see nice views of the ocean, trees, and mountains. You don’t need to have done it before, as the pilots will tell you what to do and make sure you are safe. You will fly with people who know how to do it and have a license. The flight can take between 20 and 30 minutes, depending on the wind and weather. You will be attached to a big paraglider, so you don’t need to worry about safety or anything else. The package includes transport, good equipment, and pictures and videos to remember the day. In summary, Paragliding Fethiye is something great to try if you are in the area.

Yamaç Paraşütü Fethiye, macerayı sevenler için eğlenceli bir outdoor aktivitedir. Türkiye’de Akdeniz’in, ağaçların ve dağların güzel manzaralarını görebileceğiniz güzel bir yerde gerçekleşir. Pilotlar size ne yapmanız gerektiğini söyleyeceği ve güvende olduğunuzdan emin olacağınız için bunu daha önce yapmış olmanıza gerek yok. İşini bilen ve ehliyet sahibi kişilerle uçacaksınız. Uçuş, rüzgar ve hava durumuna bağlı olarak 20 ila 30 dakika arasında sürebilir. Bu aktivite ,  ulaşım, iyi ekipman ve opsiyonel olarak resim ve videoları içerir. Özetle Fethiye Yamaç Paraşütü, bölgedeyseniz denemek için harika bir aktivitedir.

Scroll to Top