Yamaç Paraşütü Ölüdeniz Fethiye

Oludeniz Fethiye Paragliding mountain

Ölüdeniz Fethiye Yamaç Paraşütü ve Aktiviteleri

Babadağ’daki Ölüdeniz Fethiye Yamaç Paraşütü adrenalin tutkunlarının merkezidir. Gelin Ölüdeniz çevresinde tüplü dalış, rafting, jet ski, bungee jumping gibi aktiviteleri birlikte keşfedelim.

Babadağ, Ölüdeniz Yamaç Paraşütü için farklı çıkış açılarına sahip kalkış pistlerine sahiptir. En düşük 1200 metre, 1700 metre, 1800 metre ve en yüksek 1960 metredir. Bu, neredeyse her rüzgar yönüne uygun uçuş olanakları sağlar.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü

Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü altın değerinde bir aktivitedir. Tandem yamaç paraşütü, profesyonel ve lisanslı pilot eşliğinde sadece bir yolcu ile gerçekleştirilir. Tüm uçuşlar ve kontroller pilotunuz tarafından yapılır.

Scuba Dive Fethiye

Bu Scuba dalış aktivitesine deneyimli eğitmeniniz eşlik etmektedir. Herhangi bir sertifikaya sahip olmanıza gerek yoktur. Yüzme bilmeyenler bile burada tüplü dalış yapabilir.

Dalaman rafting

Rafting

Dalaman Çayı rafting için mükemmel bir yerdir. Kamp alanına ulaştıktan sonra kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından nehir ekipmanlarımızı giyip rafting yapacağımız alana hareket ediyoruz. Kahvaltı ve öğle yemeği dahildir.

En İyisini Alın Yamaç Paraşütü

Uçuşlar, pistin yüksekliğine ve hava koşullarına bağlı olarak 25 dakika ile 60 dakika arasında sürebilmektedir. Pistlere ulaşım yakın zamana kadar özel arazi araçları ile sağlanmaktadır. Ancak yılda yaklaşık 200.000 uçuşa ulaşan Babadağ Ölüdeniz Yamaç Paraşütü sahalarına ulaşmak için ciddi bir yatırımla teleferik ulaşımı sağlanmıştır.

Neden Biz?

01.

Profesyonel

Şirketimizdeki pilotlarımız özenle seçilmiştir. Kurucusu Günay Tutgun 1992 yılında uçuşlara başladı ve 10000 uçuşu aştı.

02.

Yardımsever

Bizimle yerde veya havada neden bu kadar iyi hissettiğinizi anlamayacaksınız bile. Bunun böyle olmasının nedenleri, uzun yıllar boyunca edindiğimiz deneyimlerde yatmaktadır.

03.

Güvenilir

Tüm belgelerimiz eksiksiz. Özenle seçilmiş az sayıda pilotla aile değerlerine saygılı uçuşlar gerçekleştiriyoruz.

04.

Uygun fiyat

Herkesin bu aktiviteyi yapabilmesi için en iyi fiyat politikasını uyguluyoruz.

Harika Gün Paketi!

Mavi Lagün üzerinde uçun, aynı gün Mavi Lagün’de Tüplü Dalış yapın.

“Bu adamlar çok arkadaş canlısı, profesyonel, hepsi çok iyi İngilizce konuşuyor, eğlenceli, güvenilir ve güvenlik ana öncelik. Sizi bulduğuma sevindim çocuklar. Kesinlikle arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Harika zaman geçirdim. Ayrıca kalacak bir yer bulmama da yardımcı oldular. Teşekkür ederim!”

Bassilok
tripadvisor-travel-

“Harika bir deneyimdi. Teleferikte şarkılarla başlayan muhteşem yolculuğumuz harika bir uçuşla taçlandı. Herkes çok ilgiliydi. Önder Bey ve Mustafa Bey’e bize gösterdikleri yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum.”

Sevde Kesici

“Bir yandan güneşin yaktığı diğer yandan rüzgarın serinlettiği Ölüdeniz’in harika manzarasının tadını çıkarabileceğiniz güzel bir aktivite. Bu güzel aktiviteyi güvenilir ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiren başta Günay kardeşime ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum.”

Musa D,
Scroll to Top